czwartek, 31 maja 2012

Humble Indie Bundle wraca do formy

Dostałem właśnie maila z informacją o Humble Indie Bundle V. I powiem krótko: tak dobrego zestawu gier nie było od czasów pierwszej edycji. Jak sprawdzicie recenzje gier z HIB V (np. na Metacritic) to zobaczycie, że są lepsze niż większości gier AAA.
Amnesia, Bastion, Limbo, Psychonauts, Superbrothers wszystko było oceniane na 85/100 lub więcej!

Do tego soundtracki we FLAC-u. O tak! Uwielbiam soundtracki z gier[1]!
Ważne: jedna gra, Bastion, wymaga przekroczenia średniej wartości wpłaty. A ta rośnie bardzo szybko.

Link: http://www.humblebundle.com/

[1] Bo wtedy, podczas słuchania, mogę przywoływać obrazy przebytych gier i przeżyte przygody.

4 komentarze:

 1. Widzę, że po raz pierwszy(?) suma płatności od użytkowników Linuksa jest znacząco mniejsza, niż użytkowników Mac. W tej chwili stanowią jakąś połowę sumy płatności Mac. Przy tradycyjnie najwyższej średniej wartości zakupu (11,91 USD w tej chwili).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem kiedy spoglądałeś na statystyki, ale w pierwszych godzinach nie warto ich śledzić. Na podsumowania przyjdzie czas po zakończeniu akcji, na chwilę obecna siły wróciły do starego porządku.

   Usuń
  2. To chyba kwestia skali. Chyba nigdy wcześniej nie było tak wielu zakupów w tak krótkim czasie i po prostu użyszkodników Linuksa jest zbyt mało.

   PS podobno LIMBO działa przez wine, ale nie dało mi powódów do zauważenia tego (brak problemów).

   Usuń
  3. Niestety LIMBO nie ma wersji natywnej dla Linuksa (jest rozprowadzany razem z WINE). Takiego numeru nigdy bym się nie spodziewał po Humble Bundle. Zgroza. Nawet LGDB dali sie nabrać i przez jakiś czas LIMBO figurował w ich bazie danych, gdy oszustwo wyszło na jaw LIMBO od razu wyleciał.

   Usuń